צפי כעת בהדרכה:

לחצי על כפתור ה-PLAY כדי להתחיל

נגן וידאו

קריטי לצפות בהדרכה עד הסוף לפני שאת עוברת לשלב הבא!

הטבה מיוחדת לצופות ההדרכה

שיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לתהליך ליווי אישי

297 ש"ח

ללא עלות, 100% בחינם

הנה מה שמחכה לך בשיחה:

אני אשאל אותך שאלות ואבקש ממך לשתף איתי את האתגרים שאת חווה בגידול הילדים שלך
1
התשובות שלך יעזרו לי להבין מהם השאיפות והמטרות הספציפיות שלך בתור אמא
2
במידה ואראה שאוכל לעזור, אציע לך להצטרף למסלול הליווי האישי שלי שהכי מתאים עבורך
3
במידה וזה לא יסתדר, תצאי מהשיחה עם כמה טיפים פרקטיים שתוכלי ליישם באופן מיידי
4

כך שבעצם... אין לך מה להפסיד כאן!

ככה גם הן התחילו...

כבר לאחר שבוע ראיתי תוצאות מילד עקשן שלא מוותר לילד שרק מחפש לרצות, לחבק ולעזור. לא האמנתי שבאמת יכול להיות שינויי ושיר הוכיחה שהכול תלוי בנו ההורים עם ההדרכה ויישום הכלים שקיבלתי ממנה הבית קיבל שינוי לטובה. שמחתי לללמוד ממנה המון בנוסף למפגשים מרתקים ומצחיקים. פשוט חוויה.

שני כהן

5/5

כלים סופר יעילים להתמודדות עם קשיים שחווים עם הילד/ה, דברים שבהתחלה נראו לנו 'מה באמת??' ממקום של קצת חוסר אמונה, אבל כבר על הפעם הראשונה שניסינו ראינו שינוי! זה אמיתי, וזה עובד, עם הזמן מבינים שהכלים ששיר נותנת לנו מביאים לתוצאות של הכלה והבנה של הילד/ה, והכל תלוי בנו ובגישה שלנו.

שרונה גידו

5/5

מרגישה צורך גדול להמליץ על שיר !
שיר הדריכה אותנו שלושה חודשים בהם נתנה לנו המון כלים להתמודד מול הקושי עם הילדים.
אני כלכך שמחה שזכיתי להכיר אותה וכלכך שמחה לקטוף את הפירות. אנחנו רגועים, הילדים רגועים והאווירה בבית נעימה לכולם! נכנסים לחופש הגדול בחיוך ובכיייףףף 🤗
שיר תודה! את אחת ויחידה ♥️♥️♥️

ניצן דגן

5/5

כבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי חיבור לאישה הזו! הכנות שלה והסיפור האישי שעברה בעצמה עם הילדים שלה הם שגרמו לי להשתכנע שהיא האדם הנכון להכווין אותי!

בעלי לעומת זאת, חשב שזו הוצאה מיותרת ושאנחנו לא צריכים את זה, אך שיר המקסימה עשתה פגישה עם שנינו ויחד הסבירה לנו כהורים את החשיבות של התהליך ולבסוף בעלי השתכנע והיום הוא מודה בכל רגע על התהליך שעברנו!!

אהובה בלוך

5/5

הגענו לשיר ממש משמים! וכך היה גם הקליק איתה.
במהלך חודשיים היא ממש הייתה איתנו, זמינה נכונה וגמישה לכל מני דברים שקרו בדרך… (בכל זאת, משפחה עם ילדים) בהרבה רגישות והבנה, ומתוך שמחה וצחוק הדריכה אותנו וממש שינתה את האווירה בבית!
מומלץ מומלץ מומלץ! 🤩

רחלי פרבר

5/5

הגעתי לשיר לאחר תהליך של הדרכת הורים שעברתי שכלל 10 פגישות שלא בדיוק סיפקו את התוצאות הרצויות...לאחר ששיר הסבירה לי שאצלה התהליך שונה ומדובר בליווי צמוד החלטתי ללכת על זה, אם כי בכל זאת חששתי קצת. התהליך היה אינטנסיבי ומעמיק הרבה יותר ממה שעברתי והתוצאות לא איחרו להגיע!

נעמי אלפסי

5/5

לצורך קביעת השיחה מלאי את הטופס הבא: